Pompa cyrkulacyjna DCS-1200

249,00
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Jebao / Jecod DCS-1200 to następca modelu DC-1200. Jest to wydajna pompa obiegowa skonstruowana z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i technologii. Najważniejszą cechą tego modelu wyróżniającą go od poprzedniego modelu jest zmieniona konstrukcja wirnika pozwalająca na uzyskanie do 20% większej wysokości podnoszenia słupa wody.

DCS-1200 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Napęd przenoszony jest na wirnik za pomocą ceramicznej osi co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto konstrukcja DCS-1200 nie zawiera żadnego elementu wykonanego z miedzi. Pompa posiada automatyczne zabezpieczenie przed pracą "na sucho", bez wody, likwidując tym samym ryzyko związanych z tym awarii. Dodatkowo urządzenie posiada mechanizm odcinający zasilanie pompy w razie zablokowania wirnika.

Za pomocą kontrolera pompy DCS-1200 możliwe jest ustawienie wydajności z jaką pracuje urządzenie na poziomie 3600 - 1200l. Kontroler posiada również funkcję FEED przerywającą pracę pompy na 10 minut.

Najważniejsze różnice pomiędzy pompami z serii DC a DCS
- umieszczenie całej elektroniki w sterowniku zewnętrznym. To rozwiązanie daje dużo większe możliwości podczas jakiejkolwiek awarii - nie ma konieczności wymiany całej pompy.
- sterownik z 10 stopniową regulacją
- większa kultura pracy 
- zmieniona konstrukcja wirnika zwiększająca wysokość podnoszenia słupa wody o 20%. 
JEBAO zmienia nazwę na JECOD (Jebao ECOlogical Design)
Dane techniczne:
Moc: 12W
Wydajność: 360-1200l/h (w 8 poziomach)
Maksymalne podnoszenie słupa wody: 1,5m
Wymiary: 115x56x82mm (dł. x szer. x wys.) 

 Wszystkie produkty marki Jebao / Jecod z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Dodaj swoją opinię