Pompa Aquamax Classic Eco 8500

1350,00
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wymiary: śr. 297 x 159 mm

Pobór mocy: 80 W

Maks. wydajność: 8 300 l/h

Maks. wysokość słupa wody: 3,2 m

Przyłącze na tłoczeniu: 1 ½"

Przyłącze po stronie zasysającej: 1 ½"

Powierzchnia filtracyjna: 810 cm²

Waga (przy 10 m kabla): 4 kg

Napięcie znamionowe: 220-240V / 50 Hz

Gwarancja: 5 lat (3 lata + 2 lata)

Pompy Aquamax Eco mają zdolność przetrwania zimy dzięki inteligentnej antymrozowej technologii ochrony. Posiadają dodatkowe gniazdo do połączenia ze skimmerem (oczyszczanie powierzchniowe) lub satelitą filtracyjnym (zasysanie wody z innych obszarów oczka). Nadają się także do oczek kąpielowych.

Właściwości:
- wydajny silnik,
- transport dużych zanieczyszczeń o wielkości do 8 mm,
- płynnie poruszający się przegub kulowy ułatwia przyłączenie węża.

W zestawie znajduje się specjalne przyłącze z nakrętką złączkową do podłączania węży ¾”, 1”, 1 ¼”, 1 ½”.

Nowe inteligentne pokolenie Aquamax Eco jest w stanie sprostać tym wymaganiom naturalnego ekosystemu oczka wodnego. Dzięki nowoczesnej funkcji „Seasonal Flow Control” (SFC) te pompy filtracyjne dostosowują się przez cały rok do poszczególnej ekologii oczka i wspierają biosystem umożliwiając cyrkulację wody zależną od temperatury. Zgodnie z poziomem temperatury wody transportują one wciąż wymaganą ilość wody, która jest właściwa do idealnej filtracji. Dlatego pompy te są optymalnie energooszczędne i mogą być używane przez cały sezon. Pod względem ekonomii cała linia produktów Aquamax Eco oszczędza do 40% energii. Dzięki dodatkowej funkcji SFC (dla Aquamax Eco 12000/16000) możliwe jest uzyskanie całkowitej oszczędności sięgającej 60 %!

Zalecane zastosowanie:
W połączeniu z Aquamax Eco oferujemy całościowe systemy filtrujące dla każdego oczka. Biosy, które składają się z: mechanicznego i biologicznego filtra Biotem, lampy UVC Bitron i pompy filtracyjnej Aquamax Eco

Dodaj swoją opinię