Warunki sprzedaży 

Rośliny z ceną 0 zł na razie niedostępne  !!!

Wszystkie zamówienia skladane w okresie zimowym będą realizowane wiosną !               Przy zakupach hurtowych roślin  ceny ustalane są indywidualnie .
 

Towaru nie trzeba odbierać osobiście, wystarczy złożyć zamówienie, a my spakujemy towar i bezpiecznie prześlemy .

Zamówienia można składać:

  -  bezpośrednio ze sklepu internetowego

  - listownie na adres szkółki

  - telefonicznie:     

Istnieje możliwość zakupu, lub odbioru zamówionego towaru bezpośrednio w naszej szkółce i sklepie  ul.Polowa 6 Białystok  najlepiej po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel.606-917-989

 

  • drogą elektroniczną  info@roslinywodne.com

 

WARUNKI SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ, REGULAMIN SKLEPU :

Właścicielem sklepu na stronie www.roslinywodne.com  jest firma:

 

Rośliny Wodne pl. Robert Żukowski

Ul.Polowa 6

15-612 Białystok

 

NIP: 542-153-80-53

REGON: 200013901

Nr gospodarstwa rolnego :056784611  nadany przez ARiMR w Białymstoku

 

Adres siedziby firmy:

ul. Polowa 6

15-612 Białystok Polska

 

Dane kontaktowe:

 

Tel.: 85-6614-851. Kom:606-917-989

E-mail:  info@roslinywodne.com 

 

Nasz bank: Santander odz. Białystok

Numer konta do wpłat: 81 1500 1083 1210 8012 3260 0000

SWIFT: WBKPPLPP

 

 

§ 1. Dostępność oferowanych produktów:

 

1.1. Sklep internetowy Rośliny wodne.pl oferuje produkty, których oferta detaliczna znajduje się na stronie internetowej sklepu pod adresem www.roslinywodne.com , ceny hurtowe ostalane są indywidualnie w zależności od zamówienia .

 

1.2. Jeżeli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie rośliny, która Państwa interesuje prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.1.3.  Ceny  produktów  podane na stronie  są cenami brutto  nie jesteśmy płatnikiem podatku vat (Podmiot zwolniony z VAT na podstawie art. 113 ust. 1 i 9 ustawy o podatku od towarów i usług), do których należy doliczyć koszt dostawy.

 

1.4.  Ceny za przesyłkę są cenami brutto.1.5.  Zamawiającego obowiązują ceny z chwili złożenia zamówienia.1.6.  W ofercie naszej są rośliny wodne do oczek ,stawów, oczyszczalni  i innych zbiorników wodnych,oraz akcesoria takie jak doniczki,pokarmy dla ryb, pompy,filtry,lampy uv,art. Akwarystyczne i zoologiczne . Rośliny wodne wysyłamy z doniczkami lub bez, oznakowane z odpowiednio zabezpieczonym przed wyschnięciem systemem korzeniowym.1.7.  Produkty dostępne są do wyczerpania zapasów.1.8.  Staramy się aby oferowane przez Nas produkty był jak najwyższej  jakości.

 

 

§ 2. Warunki zakupu:

 

2.1. Po wybraniu interesujących klienta produktów i umieszczeniu ich w Koszyku, prosimy o złożenie zamówienia.2.2. Złożenie zamówienia drogą elektroniczną jest podstawą do zawarcia transakcji z klientem.Zamówienia można składać też drogą  meilową telefoniczną lub listową .2.3. Warunkiem złożenia zmówienie jest prawidłowe i kompletne wypełnienie formularza zamówienia. W przypadku stwierdzenia nieprawdziwych danych osobowych, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.2.4. Zamówienia składane przez nasza stronkę  potwierdzane są drogą elektroniczną automatycznie . W przypadku braku potwierdzenia zamówienia prosimy o ponowne złożenie zamówienia, kontakt z nami . Wiadomość e-mail z informacją o zamówieniu wysyłana do klienta wymaga potwierdzenia zamówienia poprzez kliknięcie odpowiedniego linku. Klient ma 7 dni na potwierdzenie zamówienia. Jeżeli zamówienie nie zostanie potwierdzone lub opłacone w przeciągu 14 dni, zostanie anulowane przez administratora sklepu.

 

 

§ 3. Sposób i koszt dostawy:

 

Wysyłka roślin wodnych

 

3.1. Przesyłki będą realizowane za pośrednictwem firmy DPD3.2. Czas realizacji  zamówienia  około  : od 1 do 5 dni roboczych,obowiązuje kolejność zgłoszeń

 

3.3. Czas dostawy zamówienia od momentu gotowości do wysyłki: od 1 do 3 dni roboczych( przeważnie 24 godz).Wysyłkę roślin realizujemy od poniedziałku do czwartku . W przypadku przedpłaty na konto, czas realizacji będzie liczony od momentu wpłynięcia należności na konto naszej firmy.

 

3.4.
 Koszt dostawy zależy od sposobu płatności za zamówione produkty.i wynosi przesyłka pobraniowa 25 zł , wpłata na konto 19 zł przy przesyłkach do 10 kg .Przesyłki większe i paletowe ceny ustalane są indywidualnie .

 

Wysyłka artykułów takich jak pompy filtry itp. Tylko po przed wpłacie na konto . Minimalna wartość zamówienia materiału roślinnego to 50 zł .

 

Po zaksięgowaniu  kwoty na koncie lub przysłaniu drogą elektroniczą potwierdzenia wpłaty

 

 

§ 4. Sposób płatności:

 

4.1. Istnieją 3 sposoby dokonania płatności, które prosimy zaznaczyć przy finalizacji zamówienia:a) Wpłata na konto: 81 1500 1083 1210 8012 3260 0000 (przy wpłacie prosimy o podanie numeru zamówienia),

 

b) opłata  gotówką przy odbiorze przesyłki  dla kuriera (przesyłka za pobraniem),

c) Szybkie płatności internetowe Dotpay

 

§ 5. Reklamacje i zwroty:

 

5.1. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed przyjęciem. W przypadku uszkodzenia przesyłki prosimy odmówić jej przyjęcia lub przyjąć po uprzednim spisaniu protokołu uszkodzenia z przedstawicielem firmy dostarczająca przesyłkę.5.2. W przypadku kiedy produkty, które do Państwa dotarły są uszkodzone lub mają wady (produkt jest nie do użytku) uwzględniamy reklamacje, prosząc o zwrot zakupionego towaru.

 

5.3. Przed odesłaniem produktów prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Przesyłki zwrotne, które nie będą wcześniej potwierdzone, nie będą przyjęte.


5.4. Zgłoszenia reklamacyjne  roślin będą uznawane w terminie 24 godzin od otrzymania przez klienta przesyłki (jest to materiał roślinny i niewłaściwie przechowywany szybko traci swoje pierwotne cechy).5.5. Reklamowany produkt nie powinien posiadać cech używania.5.6.  Zareklamowane produkty, których reklamacja zostanie uznana prześlemy na własny koszt.
5.7 Reklamacje związane z płatnościami online Dotpay Przelewy 24 rozpatrywane są w miarę na bieżąco maksymalnie do 14 dni 

 

 

§ 6. Uprawnienia do odstąpienia od umowy


 
6.1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta", Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, posiada prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki. i wysyłając je na adres siedziby firmy Rośliny wodne pl podany w niniejszym Regulaminie.6.2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.6.3. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów żywych, które z uwagi na ich charakter mogą ulec szybkiemu zepsuciu.6.4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Rośliny wodne pl dokona zwrotu całej wpłaconej przez klienta kwoty na wskazany przez konsumenta numer konta bankowego w terminie 14 dni, a konsument jest zobowiązany do niezwłocznego zwrotu zakupionego towaru na adres:
Rośliny wodne pl Robert Żukowski ul.Polowa 6 15-612 Białystok

 

6.5. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.6.6. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

 

 

§ 7. Uwagi końcowe:

 

7.1. Korzystanie z oferty sklepu www.roslinywodne.com  oznacza zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczeń transakcji.

 

7.2. Dane osobowe zamawiającego będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury

 

7.3. Dane klientów podlegają ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133 poz. 833). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystania. Dane można zmienić po zalogowaniu się na konto użytkownika.7.4. Cennik sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu prawa.

 

7.5. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem poczty elektonicznej .

7.6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy KC, Ustawy z dnia 18 lipca 2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

 

7.7. Zdjęcia oraz teksty prezentowane na naszej stronie podlegają Ochronie Praw Autorskich.

  

Formularz zapytania